The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Малкото езеро D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Малкото езеро EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Малкото езеро EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Малкото езеро EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Малкото езеро EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Малкото езеро Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Елена (1029)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Малкото езеро I_vote_lcapМалкото езеро I_voting_barМалкото езеро I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Малкото езеро

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyПон Яну 31, 2011 12:06 pm

Малкото езеро BIG_P1010859_120447364995
Доста често тук се срещаха весели семейства, устроили си пикник на зелената поляна, или просто някой, дошъл да си почине от постоянното оживление в града.


Последната промяна е направена от Елена на Сря Авг 07, 2013 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСъб Авг 27, 2011 12:02 pm

Седнах на единия бряг на езерото и погледнах към слънцето. Нямах проблем да го гледам, защото бях дете на Аполон, а той беше богът на слънцето. Мразех баща си. Мразех го повече не защото не си беше направил труда да ни види през всичките тези години, но и защото беше богът на слънцето. Какво ли не бих дал да бъда избрания! Да бъда дете на Зевс, Посейдон или Хадес. Бих дал всичко! Но бях дете на Аполон. Този ужасен, луд, некадърен слънчо.
Толкова бях ядосан, че дори не усетих кога едно момиче се появи до мен. Ядосах се, че дори и тук не можех да остана сам и се развиках.
- Какво искаш пък ти? Не можа ли да си намериш някое друго място?
Върнете се в началото Go down
Caitlin.
Човек
Човек
Caitlin.


Female Брой мнения : 869
Местожителство : In Hell

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСъб Авг 27, 2011 1:48 pm

Нов ден. Хубав и прекрасен слънчев ден. Не ми се седеше в къщи. Просто нямаше какво да правя там, колкото и да исках да подразня Джеръми за малко. Липсваха ми забавните моменти с него. Сега всички сме толкова сериозни, а аз не исках това. Просто си исках стария Джеръми, който би направил всичко да ме подразни. Но едва ли някой щеше да се държи по един и същ начин ако му кажеш, че си полу - бог. Да, и аз не мисля така. Но щях да поговоря с Джеръми. Рано или късно..
Преоблякох се с една малка сладка рокля, сложих си модерното сако от Хана и се получи доста добре. Този път бях с по - удобни токчета и няколко пръстена, които са.. бяха на майка ми. Излязох от имението и се зачудих накъде да тръгна. Но наистина не ми се мислеше много в момента. Просто исках да остана някъде насаме със себе си и просто да помисля над някои неща.
Стигнах до малкото езеро, мислейки си, че поне тук може да съм сама. Да, но не. Оказа се, че и тук имаше някой. Започвах да се чудя изобщо дали някога щях да се озова на някое място съвсем сама. Освен в офиса в бара ми, но и там започваха да нахълтат.
Мъжът пред мен се обърна и започна да ми вика. А за моя изненада това беше Люк. Не можех да повярвам, че точно с него трябваше да се срещна сега.
- И това ако не е Люк Ди Идиът. - казах аз преспокойно и го погледнах. - Защо си толкова ядосан? Да не би тати да не се оказа някой от великите? - направих се на загрижена, но после отново върнах сериозното си изражение.
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСъб Авг 27, 2011 7:59 pm

Двамата ужасно много се мразеха от доста време. Още откакто и двамата бяха в хижата на Хермес. Мелани излезе бързо оттам, а аз останах докато разбера, че тъпия Аполон ми е баща. Невероятно как глупачка като нея може да бъде дъщеря на Зевс, а аз, който заслужавах много повече да бъда на Аполон.
- Не, отново грешиш. Май си изпуснала новините от лагера. Оказа се, че съм твой брат. Сестричке, дали след като чуеш това няма да спреш да се заяждаш с тези, които са по-добри от теб?
Мелани сякаш не повярва, но изглеждаше сериозна, което според мен означаваше, че се е хванала на въдицата.
Върнете се в началото Go down
Caitlin.
Човек
Човек
Caitlin.


Female Брой мнения : 869
Местожителство : In Hell

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСъб Авг 27, 2011 8:37 pm

Стоях със сериозен поглед и гледах към Люк, колкото да си помисли, че наистина съм се хванала на въдицата му. След малко избухнах в смях. Наистина това си беше смешно. Ако ми беше брат.. Не, нова си беше смешно дори и да го помисля. Люк, мой брат и син на Зевс.. Стига бе! Щях да умра от смях. Превих се за малко и се изправих. Избърсах една сълза от смях и се доближих до Люк.
- Колко ниско си паднал, миличък. - казах аз, опитвайки се да сдържа смеха си. - Да лъжеш дъщерята на Зевс за баща си.. Не мислиш ли, че наистина този път се целиш прекалено нависоко? - казах аз и се усмихнах лукаво.
Да, ако си мислеше, че щеше хвана на този номер много се лъжеше. Той да е син на баща ми това си беше просто една голяма, тлъста и нереална лъжа. Щеше да си глупак, ако се опитваш да излъжеш дъщерята на Зевс. Но сега като се замислиш.. Люк наистина си беше глупак.
- Кой е баща ти? - казах аз и го погледнах в очите. - Хермес? Арес? Хефест? Аполон? - тогава изражението на лицето му се промени. - Аполон? Наистина ли?
Нямаше и секунда и отново избухнах в смях. Не, не можех да си го представя - ''великият'' Люк ди Анджело - син на Аполон. Мислех си, че може би ще е Арес или Хефест, но Аполон.. О, какъв фал. А се правеше на много голям.
- О, горкото създание. - казах и го потупах по рамото, само да го ядосам.
Върнах сериозното си изражение и една лукава усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyНед Авг 28, 2011 8:01 am


- Ако искаш да знаеш това не променя нищо. - Бях много ядосан, но определено бях мвного по-добър от нея във всяка една ситуация. - Знаеш, че съм много по-добър от теб във всичко. Ако искаш бъди дете на турския поп, но това че съм нещо повече от теб няма да се промени. - Хванах я за брадичката и я разтърсих. - Толкова си слаба в работа с меч, че чак те съжалявам.
Засмях се и отново седнах на брега на езерото, гледайки към слънцето. Мамка му на Аполон! Съсипа ми живота!
Върнете се в началото Go down
Caitlin.
Човек
Човек
Caitlin.


Female Брой мнения : 869
Местожителство : In Hell

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyНед Авг 28, 2011 8:26 am

Подсмихнах се и се доближих до него.
- За твое сведение, миличък, аз не искам да съм сила в работата с меч. За това си имам Хана. Доколкото чух до сега няма кой да я бие с меча. На мен ми стига всичко останало. Като например бойните изкуства, стрелбата и какво ли още не. - казах аз и се усмихнах подло. - Единственото нещо, с което може да ме победиш е ако мерят егото ни. Аз нямам толкова голяма его. И може би там ти е проблема. Прекалено много вярваш в себе си и на себе си. Съответно имаш големи изисквания и се целиш нависоко. А когато нищо не се получи ставаш като сега. Наистина много дразнещо създание.- казах му.
Застанах точно до него и наведох поглед надолу.
- Виж какво, ненормалнико. Това, че съм много по - добра от теб и ти го знаеш и дори и съм ти го доказвала, и това, че баща ти не е един от тримата велики не значи, че може да се държиш с мен по този начин. Много добре знаеш, че ако искам мога да те направя за нищо. - казах съвсем спокойно и се усмихнах лукаво.
За разлика от Люк аз си бях много спокойна и понякога можех да подлудя някой със спокойствието си.
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 1:55 pm

Сънувах поредния ужасен кошмар. Напоследък това се случваше постоянно. Исках да поговоря с Фей, но тя не си вдигаше телефона, нямаше я и у тях. Не знаех къде е и това много ме притесняваше. На няколко пъти обмислях да звъня в полицията и да взема някакви мерки, но знаех, че тя обожаваше да пътува и би могла да е навсякъде в момента. От една страна се ядосвах, че както обикновено не ме беше уведомила предварително, но от друга исках тя да бъде щастлива и другото в един момент просто нямаше значение.
Бях твърде разколебана напоследък. Не знаех дори дали е добра идея да споделям с нея тези неща. Наскоро научихме, че Фей притежава свръхестествени способности, самата тя бе ужасно изнервена. Някак просто не исках да я натоварвам и с моите незначителни проблеми. В такива моменти просто предпочитах да остана сама със себе си, някъде навън сред природата.
Първото място, което ми хрумна бе едно малко езеро, намиращо се там, където свършва гората и започва паркът. Мястото бе удивително и изключително подходящо за релакс. А това беше нещо, от което силно се нуждаех напоследък.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 2:43 pm

Напоследък се случиха много странни неща в града.Няколко пъти ми се наложи да водя битки.Става нещо.Затова спешно трябва да се махна.Отидох до място,на което се чувствах поне малко защитена.Езерото.Единствено там мога да се концентрирам върху случилото се и доколкото е възможно да се успокоя.
Пътят ми се стори твърде дълъг.Щом стигнах до мястото се огледах.Беше по-красиво и от последното ми идване.Чуваха се приятните песни на птиците,които създаваха спокойствие.
Отидох при езерото и седнах на поляната до него.Но сега се чувствах странно.Не бях сама.Усещах някакъв вид сила.Стори ми се,че видях някого.Обърнах се рязко.Зад мен стоеше тъмнокосо момиче.
Стреснах се за миг,защото мислех,че единствено аз знаех за това място.
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 4:31 pm


Бях твърде замислена и не усетих странната енергия, която витаеше във въздуха. Имаше нещо странно, което винаги чувствах, когато се виждам с някого, но този път не усетих нищо. Беше празно.
По някакъв начин това ми напомняше на Фей. Нейната енергия се различаваше от тази на обикновените хора, но тази беше още по-силна. Изненадах се от себе си, че не съм я усетила.
Точно тогава видях едно момиче пред себе си, разположило се на тревата до езерото.
Всъщност не очаквах да срещна някого тук, тъй като търсех някое свободно тайно местенце, на което да се отпусна и да си отпочина от напрегнатото ежедневие.
Но едва ли бих отказала приятел точно в момента, когато Фей ми липсваше толкова много...
- Здравей - Казах й и се усмихнах, протягайки ръката си към нея - Аз съм Шарлот, а ти коя си? Май не сме се виждали преди. От Мистик Фолс ли си?
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 4:46 pm

Изправих се.Загледах се в момичето отново.
Реших този път да съм по-мила.Точно сега нямах нужда от допълнителни спорове.
Приех поздрава ѝ:
- Казвам се Миранда.И да, от Мистик Фолс съм, но не мисля, че сме се срещали.- обобщих
Усещах, че тя не е от моята раса.Любопитството ми бавно се засилваше и едвам се сдържах да не я попитам.Колебаех се дали не е ангел и затова се стараех да бъда по-мнителна, тъй като не пазех розови спомени от последните си срещи с ангели.
Хрумна ми да я питам:
-Какво те води насам?Не мислех,че идват много хора тук
..
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 5:55 pm


Когато ръцете ни се докоснаха, усетих нещо странно. Знаех си, че тя не е човек, но истината е, че не беше и върколак. Бях чувала за съществуването на вампири, но не вярвах в тези неща и се съмнявах да съществуват наистина.
Но пък... не беше като Фей, не беше и човек. Тогава какво е тя?
Толкова се умислих, че съвсем забравих за зададеният от нея въпрос. Поруменях по бузите от притеснението, тъй като нейният поглед не изглеждаше особено приятелски настроен.
- Всъщност и аз си мислех, че няма да срещна никого тук, но явно съдбата е решила така. - Казах и плахо се усмихнах - Права си, че малко хора идват на това място. Може да ме помислиш за откачена, но някои хора говорят, че това място притежава някакви лечебни свойства. Не знам до колко е вярно, но на мен лично ми действа успокояващо. А на теб?
Исках да се сприятелим, имах нужда от приятел сега.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyСря Май 22, 2013 7:16 pm

Отне ѝ доста време преди да ми отговори,което ме притесни за момент.Оказа се,че и тя избира това място за отдих и успокоение.
Има нещо в нея,което ми вдъхва доверие и сигурност.Обмислях дали да не се сприятеля с нея.Изглеждаше мила.
Прецених,че мога да ѝ отговоря:
-Идвам тук,когато се чувствам зле и имам нужда от почивка.Не знам за лечебни свойства,но това място наистина ми действа успокояващо.Чувствам се някак спокойна и защитена.Нещо като скривалище от цялата драма в града.
Знаех,че притежава някаква сила,но не и каква.Вече обмислях да я питам директно.А може и аз да ѝ се разкрия..
-Е..ти каква си по-точно?
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyЧет Май 23, 2013 6:41 am

На повечето ми въпроси, Миранда мълчеше дълго време преди да ми отговори. Зачудих се дали аз не греша някъде или тя просто трудно се доверява. Надявах се да е второто.
Миранда сподели как на нея й влияе мястото и тогава открих първото сходство между нас. Вярно е, че е много по-различна от мен, но може би това изобщо не ни пречи да се разбираме добре.
Отдъхнах си и се усмихнах на нея в отговор.
Точно тогава тя ми зададе странен въпрос. Нещо, което и Фей ме беше питала, но по друг начин.
Потръпнах и прехапах устни. Чудех се дали да й разкажа, дали няма да бъде грешка? Но пък може би тя ще ми помогне...
- Не знам. - Отвърнах и се огледах няколко пъти, за да съм сигурна, че само ние сме на езерото - Наистина не знам. Човек съм, но... има нещо различно. Сънувам странни кошмари. Понякога, когато ужасно много искам нещо и само когато го погледна, то се случва. Когато дойдох тук, усетих странна енергия. Усетих теб. Ти не си човек, нали?
Сигурно вече ме мислеше за откачалка, но си струваше да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyНед Май 26, 2013 4:54 pm

Дълго време стоях загледана във водата,слушайки Шарлот.Не се доверявах лесно,но този път е изключение.
-Не съм човек....всъщност съм демон. - отговорих аз с пауза,гледайки я за някаква реакция
Отначало тя не каза нищо,затова реших да отклоня темата.Имах желание някак да ѝ помогна да разбере каква е.Не е ангел, в това вече съм сигурна,но не е и демон щях да усетя.Обмислях вариантите.Исках да знам повече за нея и какво я води насам.
Формулирах въпросите си:
-E,какво те води насам?Семейни драми,битки...?Имаш ли нужда от помощ?
Обърнах се към нея с поглед,който някак да ѝ подскаже,че съм приятелски настроена и може да ми се довери.
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyНед Май 26, 2013 6:25 pm

Демон ли? Демон? За първи път чувах за съществуването на такива същества. Чудех се дали не е някаква шега, но по-късно се сетих за непознатата енергия, която бях усетила по-рано. Може би наистина е демон. Мислех да я поразпитам относно расата й, понеже не бях запозната, но не знаех как точно ще реагира тя. Дали няма да се ядоса, да ме нападне или просто да се скараме. Не исках. Това момиче ми беше много симпатично.
- Семейна драма може би. - Казах й и се усмихнах притеснено - Баща ми ни изостави и трябваше да се преместя тук с майка ми... сложна история. Благодаря ти за указаната подкрепа.
Стиснах ръката й благодарно и погледнах към бистрата вода на езерото.
- Защо сподели с мен това нещо? Не се ли притесняваш, че бих могла да те предам? Не, че мисля да го правя, но беше мил жест от твоя страна да ми се довериш.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyНед Май 26, 2013 7:04 pm

-Има нещо в теб,което ме кара да ти вярвам,а попринцип не се доверявам лесно. - споделих аз с усмивка
Стана ми мъчно заради историята,която ми сподели.Личеше си,че притежава борбен дух и някак се е опитала да преодолее случилото се.Тези нейни черти ми допадат.Знаех,че мога да разчитам на Шарлот,макар да не се познавахме от дълго време.
Прецених,че мога да ѝ кажа какво ме накара да дойда тук:
-Моята история е объркана..имаше много нападения срещу мен в града,в който живея до момента .Не знам защо.Затова трябваше веднага да дойда тук.Място,където се чувствам в безопасност поне за малко.
Обърнах се към нея:
-Да имаш нужда от приятел в момента?Защото аз да..
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро EmptyПон Май 27, 2013 11:28 am

Значи съм познала, че не е особено доверчива, но някак аз съм спечелила доверието й. Не зная с какво. Тя е силна и умна, а аз едно обикновено момиче със странни кошмари. Аз не съм нищо особено, но винаги ми се искало да бъда.
Искам и аз да бъда различна, за добро или зло.
От това, което тя разказа, разбрах, че не е имала хубаво минало, но може би настоящето й, е доста цветно и прекрасно. Ако бях демон, може би щях да бъда щастливка. Не искам да съдя книгата по корицата, но за един обикновен човек като мен, това звучи прекрасно. Нещо, за което винаги съм мечтала. Да притежавам някакви свръхестествени способности.
Останах изненадана, когато Миранда ми сподели, че има нужда от приятел. Въпреки всичко останало с нея си приличахме. Тя е това, което аз винаги съм искала да бъда.
- Всеки има нужда от приятел като теб. - Казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езеро   Малкото езеро Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Малкото езеро Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Малкото езеро Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250