The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Водопадът, намиращ се в края на парка D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Водопадът, намиращ се в края на парка Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Елена (1029)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Водопадът, намиращ се в края на парка I_vote_lcapВодопадът, намиращ се в края на парка I_voting_barВодопадът, намиращ се в края на парка I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Водопадът, намиращ се в края на парка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyПон Яну 31, 2011 8:42 am

Водопадът, намиращ се в края на парка %D0%B4%D1%8A%D0%BB%D1%8A%D0%B3-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4-nb16568
Тук много често идваха хора, които плуваха в плитката вода, или просто седяха на тревата и се любуваха на гледката.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyСря Юли 06, 2011 6:56 pm

След това, което ми се случи през изминалата нощ, не исках да виждам никой. Това бе огромно унижение за мен и исках да остана сама. Първото място, което ми хрумна беше водопадът в парка. Там често имаше хора, но въпреки това бе винаги тихо и спокойно. Пък и въздухът беше чист и приятен. Излязох от вкъщи и взех такси до парка. Слязох и вдишах дълбоко, тук въздуха беше много по-чист, защото рядко минаваха коли, а и имаше много цветя. Тръгнах съм водопада, който беше в края на парка. Не усетих кога стигнах, но седнах на тревата и се загледах във водопада, който шумеше загадъчно. Тогава едно непознато добре изглеждащо момиче седна до мен и въздъхна. Обърнах се към нея, усмихнах се и казах:
- Здравей!

П.П. - Извинявай, че се забавих, но имах малко работа..


Последната промяна е направена от Елена на Съб Юли 09, 2011 9:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Наталия Мейсън
Ангел
Ангел
Наталия Мейсън


Female Брой мнения : 39

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyСря Юли 06, 2011 7:11 pm

Първите ми дни сред хората понасяха сравнително добре. Бях подочула че моето братче,това което майка ми била родила след мен е в града,казвал се Фред. Реших да изляза за малко сред хората,не за да го търся,а просто за да задвижа малко тъй наречения "социален живот".
Започнах да се разхождам из един прекалено светъл за мен парк. Все пак не бях свикнала толкова време на слънце. Стигнах до края му,а там седеше едно момиче. Седнах до нея,въздъхвайки. Май нямаше да свикна скоро. Тя ме поздрави с усмивка.
- Здравей.. как се казваш? - попитах на свой ред със съвсем лека усмивка. Все пак милото държание бе едно от нещата с които също трябваше да свикна и поне с това ми бе лесно.

П.П - няма проблем..
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Юли 07, 2011 10:25 am

- Аз съм Елена, приятно ми е! - казах и отново се усмихнах. - А ти?
Радвах се, че дойде при мен, исках да се запозная с нови хора, макар и не точно сега, но нищо. Изведнъж всички сцени от изминалата нощ ми минаха като светкавица пред очите и в мен отново се зароди гняв. Щях да отмъстя на Фред, нямаше да го оставя да си играе с мен. Усетих, че бях стиснала юмруци и момичето до мен ме гледаше странно. Отърсих се от мислите си и се обърнах към нея.
- Извинявай, как каза че се казваш? Бях се замислила и не те чух..
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Наталия Мейсън
Ангел
Ангел
Наталия Мейсън


Female Брой мнения : 39

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Юли 07, 2011 11:23 am

- Казвам се Мишел.. - усмихнах се леко. Явно момичето бе ядосано за нещо,усещаше се от далеч.
- Какво има,защо си ядосана? Усещам го. - казах със сериозен тон. Едно толкова старо същество като мен,изпитващо до скоро само гняв и омраза към всичко би разпознала само с един поглед. Повдигнах вежда в очакване на отговор.
- Ако искаш можеш и да разкажеш за себе си имам цяла вечност. - допълних с леката си усмивка.
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Юли 07, 2011 4:52 pm

- Не, нищо не е е случило, просто.. Да кажем, че ме използваха. - отговорих на Мишел. Не исках да ѝ разкажа всичко, виждах я за пръв път и не знаех дали мога да ѝ се разкрия. Усмихнах се леко и казах: - А ти оттук ли си?
Внезапно ожаднях, но щях да изтърпя, докато се прибера вкъщи. А все още не ми се прибираше. Без да искам бутнах чантата си, от която се изтъркули шише с вода. Странно, не си спомнях да съм го слагала.. Взех го и го огледах. Водата имаше леко розов оттенък, или само така ми се струваше. Нещо отвътре ме накара да го отворя и да пия от него. Вкусът на водата беше странен, подобен на курабийка, но оставяше леко горчив вкус. Затворих шишето и го прибрах в чантата си.
- Между другото, хубаво име, Мишел. - казах и отново се обърнах към нея.
Наведох се бавно към нея, опитах да спра, но сякаш не можех да контролирам тялото си. Чувствах се лека като перце. Целунах Мишел, но веднага след това се отдръпнах. Какво ми ставаше?
- Аз.. Извинявай.. Не знам какво ми стана.. - казах много притеснена и едновременно малко отвратена от себе си.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Наталия Мейсън
Ангел
Ангел
Наталия Мейсън


Female Брой мнения : 39

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyЧет Юли 07, 2011 6:35 pm

- Използвали са те? - попитах някак реторично,гледайки към водата. Те каза че името ми било хубаво.. Кой знае кой от Олимп ми го бе измислил.
След това изпи нещо със странен цвят и ме целуна. Отвърнах на целувката,защото честно казано нямах нищо против. След като започна да се извинява се разсмях.
- Лично аз предпочитам първо да се опознаем,но щом искаш.. - засмях се отново,а след това добавих :
- Няма нищо,спокойно. До сега не ме беше целувал човек.
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyСъб Юли 09, 2011 9:34 am

Засмях се на реакцията ѝ. Повечето момичета в най-добрия случай щяха да изкрещят "Какво правиш?!" и да си тръгнат по най-бързия начин. А Мишел.. Тя дори се засмя. Изненада ме и факта, че никога досега не се беше целувала. Тя бе толкова красива и с идеална фигура..
- Е, вече някой те целуна.. - казах и се усмихнах вежливо. - Наистина не знам какво ми стана, след като изпих това нещо.. - бръкнах в чантата си и извадих шишето със странната течност, но нямаше и следа от розов оттенък, беше си най-обикновена вода.
- Какво?! Ама как.. - изумена казах аз. - В този град наистина стават много странни неща..
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Наталия Мейсън
Ангел
Ангел
Наталия Мейсън


Female Брой мнения : 39

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyСъб Юли 09, 2011 1:34 pm

Усмихнах се леко. Погледнах часовника си и се намръщих,бе време да си тръгвам,колкото и да не ми се щеше.
Изправих се и отвърнах :
- Беше ми приятно да се запознаем,дано пак се срещнем. - намигнах й. По ръцете ми се появиха пентаграмите,които така умело прикривах през тези векове и се запътих към хотела. Придърпах ръкавите си надолу,все пак не исках да стряскам хората.
Замислих се за онова момиче Елена,кой ли я беше наранил?
Върнете се в началото Go down
Хейли Нортман
Демон
Демон
Хейли Нортман


Female Брой мнения : 16
Местожителство : Мистик Фолс -_-

Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка EmptyНед Юли 24, 2011 4:02 pm

Русокосата крачеше бавно по алеите на парка. Грациозната й походка привличаше много погледи, но тя не се интересуваше от това. Днес бе в добро настроение и може би това беше най-важното. Повечето хора копнееха тя да е спокойна и да спазва самоконтрола, който често й липсваше. Днес обае всички имаха късмет, а тя бе решила да пропилее тази дребнава слабост в безсмислени разходки.
Лекият, южен ветрец подухваше леко както всеки друг ден. Носеше се миризмата на хиляди приятни парфюми, ястия и създания, които с нищо не можеха да привлекат демона. Токчетата й потропваха леко в такт с движенията й. Русокосата спонтанно смени посоката си към краят на парка.
Пред нея се извисяваше величествена гледка. Тя ни най-малко искаше да я подцени. Обикновено не ценеше красивите неща в природата, но сега нямаше как да не се изненада. Една едва доловима усмивка пробяга по лицето й. Внимателно приклекна до водата и потопи ръката си в нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадът, намиращ се в края на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът, намиращ се в края на парка   Водопадът, намиращ се в края на парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопадът, намиращ се в края на парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уличните художници в парка
» Алеята на парка
» Люлките в парка
» Пейките в парка
» Джули Плек: Елена ще вземе решение до края на сезона

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Водопадът, намиращ се в края на парка Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Водопадът, намиращ се в края на парка Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250