The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Каменната къща на брега D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Каменната къща на брега EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Каменната къща на брега EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Каменната къща на брега EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Каменната къща на брега EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Каменната къща на брега Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Елена (1029)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Каменната къща на брега I_vote_lcapКаменната къща на брега I_voting_barКаменната къща на брега I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Каменната къща на брега

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега EmptyПет Юни 24, 2011 6:47 pm

Тя беше скрита в горичката и много малко хора знаеха за нея.
Каменната къща на брега 15s6lnl
Каменната къща на брега 28s4i9w
Каменната къща на брега 2rem9p1
Каменната къща на брега Qysitk
Каменната къща на брега 14dodwx
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега EmptyПон Юни 27, 2011 4:01 pm

Чудех се дали беше видяла намека ми. Крачех по дървения под и размишлявах, поглеждайки от време на време през прозореца, но от нея нямаше и следа. Може би просто трябваше да си остана на масата, заедно с Фред и Елена, но определено трябваше да я видя, да я докосна. Не издържах. Тя беше нещо като наркотик, доставя ти удоволствие, но на практика е забранен.
Погледнах отново през прозореца и тогава я видях. Вървеше забързано насам и се оглеждаше. Сигурно се беше измъкнала на косъм от Фред и останалите. Едва ли някой би тръгнал в гората на този купон. Излязох от къщата и застанах на прага, махайки към Виктория. Тя ме погледна и изтича насам. След като вече беше на прага си помислих, че може би трябва да я поканя, но тя си влезе съвсем спокойно вътре. Погледнах с изненада, а тя само се подсмихна. Затворих вратата на къщата и притиснах Виктория в обятията си. Започнах да я целувам по врата и по устните. На-накрая бяхме сами заедно.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега EmptyПон Юни 27, 2011 6:01 pm


Доста трудно успях да се измъкна от купона, въпреки, че тълпата беше голяма и успях да се слея с нея. Докато вървях към горичката не спирах да поглеждам назад към масата, на която все още стояха Фред и Елена. Този път Фред се оглеждаше сякаш търсеше нещо.. МЕН. По дяволите! Нямаше и следа от Джордж. Влязох в горичката, но през цялото време усещах, че имаше някой тук. Започнах да вървя още по-бързо, без да зная накъде отивам. Тогава видях къщичката. Беше в южната посока между дърветата. Беше бяла на цвят, имаше тераса, изглеждаше луксозна. Точно тогава отвътре видях сянка, а след това вратата на къщата се отвори. Първоначално се изплаших, но веднага след това се успокоих, защото видях кой стоеше на прага. Джордж..
Тръгнах забързано към него. Може би трябваше да се престоря, че трябва да ме покани вътре, но всъщност можех да си вляза дори и без покана. Намъкнах се веднага вътре и тогава той затвори вратата и изгази лампата. Притисна ме към себе си и започна да ме целува. Изпуснах чантата си и тя падна с трясък на дървения под. Може би всичките ми парфюми бяха на парченца, но не ми пукаше. Махнах вратовръзката му и започнах да разкопчавам ризата му. Бавно се свялкохме на пода и той се оказа върху мен. Целувахме се страстно. Не знаех дали Фред ме търсеше, но не и интересуваше.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега EmptyПон Юни 27, 2011 6:25 pm

Продължих да я целявам и прегръщам като силно я държах в своите обятия като,че ли се страхувах тя да не си тръгне или пък някой да му я отнеме и то точно по-средата на прекрасните целувки които си разменяха помежду си.
- Вече нямаш нужда от това. - прошепнах нежно в ухото й като я целунах отново и започнах да свалям презрамките на красивата й рокля.
Той жадно продължи да я опсипва с целувки и да шава с ръце по сексапилното й тяло. Тогава звънна телефона й. Изсумтях, защото тя се изправи от пода и бръкна в чантата си. Очевидно беше Фред и пак всичко щеше да се провали.
- Тръгваш, нали? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега EmptyПон Юни 27, 2011 6:33 pm


- Освен ако не искаш Фред да дойде тук. - той кимна, сякаш му беше безразлично и облече ризата си. - Чао.
Той отвори вратата. Не исках да го оставям така, но просто нещо не беше наред. Не ме беше страх от Фред, просто усещах, че нещо щеше да се случи. След като излязох навън, Джордж затвори силно вратата след себе си. Завъртях очи ядосано и тогава чух силен трясък от счупено стъкло и погледнах през прозореца на къщата.
Около Джордж имаше много строшени стъкла от чашата му. От ръката му течеше алена кръв и за момент съжалих, че си бях тръгнала. Погледнах към купона и отново към Джордж. Въпреки това реших да тръгна. Върнах се обратно по пътя през горичката и през цялото време си мислех за Джордж. Не е добре.. не, трябваше да го оставям.
И тогава пред мен се появи Фред. В първия момент се изплаших какво щеше да си помисли, но когато се огледах се оказа, че вече бях до бара.
- Къде беше? - попита ме той притеснено.
Не знаех как излеждам на външен вид. Сигурно прическата ми беше развалена и роклята ми беше поизмачката.
- До тоалетната, иначе бях тук на бара.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Каменната къща на брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната къща на брега   Каменната къща на брега Empty

Върнете се в началото Go down
 
Каменната къща на брега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Плажа-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Каменната къща на брега Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Каменната къща на брега Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250