The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: KFC (Kentucky Fried Chicken) D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
KFC (Kentucky Fried Chicken) Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Елена (1029)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Ребека. (721)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
KFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_lcapKFC (Kentucky Fried Chicken) I_voting_barKFC (Kentucky Fried Chicken) I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 KFC (Kentucky Fried Chicken)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyНед Яну 30, 2011 1:12 pm

KFC меню
KFC (Kentucky Fried Chicken) 424f0a943f396b453a208f7698f10afeBonburger
Сочно бонфиле, майонеза, хрупкава салата и хлебче. Бонбургер предлага така неповторимия KFC вкус на специална цена. (135 гр.)



KFC (Kentucky Fried Chicken) 0af8cf52fc1018a1a663e66232c56771
Zinger
100% сочно пилешко филе, мариновано в специалната ни пикантна панировка, прави вкуса на Зингера неустоим, хрупкава салата, лек майонезен сос и хлебче. (185 гр.)


KFC (Kentucky Fried Chicken) 9615ab9728f99e7ce8312ce31dc485c5
Сочно пилешко филе, картофено кюфте, сирене чедър, свежи домати, салата, лек майонезен сос: всичко във вкусна тортила...повече от 300 гр удоволствие!

KFC (Kentucky Fried Chicken) F281e0afce831f2a59bad515e588b6ee
Tower
Пухкаво сусамено хлебче, лек майонезен сос, салата, вкусно картофено кюфте, сирене ементал, кетчуп и 100% пилешко филе, приготвено по оригиналната KFC рецепта от 11 билки и подправки. (245 гр.)


KFC (Kentucky Fried Chicken) 052d74bebe41e6e4f6a6bc964b8193b7Zinger Toasted Twister
Свежа салата, пресни домати, сочно пилешко бонфиле мариновано по специална пикантна рецепта, вкусна тортила и всичко запечено на грил. Пикантен и различен. (195гр.)



KFC (Kentucky Fried Chicken) Df05cd32b6159821558c0437c059c3b1Пикантни крилца
Хрупкави и сочни, мариновани по специална пикантна рецепта.


KFC (Kentucky Fried Chicken) 4186a0824ae123795dd549524e9932a1Пиле Оригинална рецепта
100% сочно пилешко месо, готвено под налягане. Тайната на вкуса е в оригиналната рецепта от 11 билки и подправки.


KFC (Kentucky Fried Chicken) 3e7f0c272627af831d3e47564b423b56Пържени картофки
Леко посолени, хрупкави и винаги топли, пържените картофки в KFC се предлагат в два размера: средни и големи.


KFC (Kentucky Fried Chicken) 36821944e2d86b2a332e49ec4ef04410Картофено пюре
Вкусно картофено пюре и сос от грейви. Вървят ръка за ръка като Полковника и KFC.


KFC (Kentucky Fried Chicken) 9ffe2dfd3ee3b9be49654d0e06adf1f3Царевица
Царевицата в KFC е специален сорт сладка американска царевица, прочута със жълтия си цвят и млечния си вкус. След варене, ние в KFC я потапяме в масло, за да подчертаем нейния сладък и млечен вкус.


KFC (Kentucky Fried Chicken) 0a9d739b7079851db0dd89d2a4471418Салата Цезар Оригинална рецепта
Свежа Айсберг салата и топли пилешки филенца с уникалния KFC вкус, домати и крутони, гарнирани със сирене пармезан и сос по избор.


KFC (Kentucky Fried Chicken) B3901619252df7e8789f04a48f65ee95Зингер салата
Свеж микс от зелена и червена салата, топли пикантни пилешки филенца, пресни домати, моркови и хрупкава тортила.


ПРОДАВАТ СЕ ВСЯКАКВИ БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Мар 03, 2011 7:08 pm

Така и не разбрах защо Джордж ме заведе тук. Очаквах да отидем в някоя дискотека или знам ли някакво заведение, а не в някакво претъпкано заведение с пилета и....
- Това място е точно като за теб. - възкликна той с насмешка, пиейки от колата си.
Искаше да се претъпкам тук и после да ми се смее, че съм дебела. Идваше ми да напусна заведението. Та той се държеше с мен като с малко дете. Аз вече бях на седемнайсет почти!
- Щом казваш, но да знаеш, че аз не мисля така. - казах, а той ме погледна и се засмя. Беше ужасен, когато се шегуваше! Мразех да се шегува с мен, а винаги го правеше! - Джордж престани! - изпелтечих.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Мар 03, 2011 7:13 pm

Засмях се. Тя се хващаше на всичко. Точно тогава дойде и келнерът.
- Избрахте ли си нещо? - пита той.
- За мен още една кола, а детенцето все още си избира. - казах с насмешка и кимнах към Джени. Тя ме погледне със сърдит поглед, а след това отново наведе главата си към менюто. - Хей, я спокойно. Виж, че човека не бърза за никъде. Можеш да си гледаш колкото си искаш, а и аз съм сигурен, че ще поискаш пържени картофки. - измърморих след като келнерът се скри.
Джени пак ме стрелна с леден поглед, но аз само се усмихнах.
- Е, как е в даскалото? Я, ми кажи имаш ли си някой по-така? Гадже, тва онова?
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyЧет Мар 03, 2011 7:31 pm

Искаше ми се да му се разкрещя пред всички, но се въздържах. Щяхме да станем за смях. Защо винаги се опитваше да ме дразни? И ми писна да ме нарича детенце!!
- Да ще си поръчам. - казах на инат. - Какъв ти е проблема? Нали съм детенце и защо да не си поръчам пържени картофи? Няма като теб да пия само кола!
Замълчахме и двамата, а той ехидно се подхилкваше. На този човек усмивката му просто не се сваляше от устата.
- Е, как е даскалото?Я, ми кажи имаш ли си някой по-така? Гадже, тва онова? - промърмори той и продължи да се подхилква.
Изпих една глътка от водата си и си поръчах пържени картофки и един Бонбургер с
бонфиле и майонеза.
- Не, нямам. За разлика от теб, аз не спя със всяка срещната както правиш ти. И....
Замълчах. Не исках да го обиждам. Знаех, че ще се скараме и няма да ме заведе повече никъде.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyСъб Юни 16, 2012 6:35 pm

Докато се разхождах в мола и разглеждах дрехи,се сетих че бях обещала на старата си приятелка Емили Гилбарт да се видим някъде.Тъй като бях точно до KFC,и звъннах и се разбрахме да я чакам там.Аз седнах на една маса,и изчаках тя да дойде.
Бях толкова гладна че мислех че мога да изям всичко.Докато я чаках да дойде си поръчах една студена вода.След около 15-20 минути тя дойде.
-Здравей,как си?
Когато барманът дойде при нас,аз си поръчах:-сандвич Зингер.
-Е какво ще си поръчаш?
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyСъб Юни 16, 2012 8:11 pm

Седях си вкъщи и се чудих какво да ям. Както си се чудех какво да ям телефонът ми звънна това беше Дженифър от кога не се бях чувала с нея. Попита ме дали искам да отиде ме в KFC. Съгласих се веднага. Малко се забавих защото трябваше да се оправя.
Когато пристигнах тя беше там изглеждаше много гладна като, че ли щеше да ме изяде.
-Здравей,как си?- каза ми тя.
Не можах да и отговоря ,защото барманът ни прекъсна когато попита какво ще си поръча ме.
-сандвич Зингер.- каза тя и прибави.-Е какво ще си поръчаш?
- Хмм... - разгледах добре менюто и си поръчах:
- Една салата Салата Цезар Оригинална рецепта, едни Пържени картофки, един сандвич Tower и една Царевица. - май доста си поръчах, но ми се ядеше.
Сервитьора взе поръчката и си тръгна.
- Е какво става при теб? - попитах аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) EmptyСъб Юни 16, 2012 9:09 pm

Ами...какво да ти кажа живота ми постоянно ми се мени.А при теб,какво става?Как я караш?
С Емили не се бяхме виждали от много отдавна,и много се зарадвах когато се видяхме.
-Е как е в Мистик Фолс,харесва ли ти?
След няколко секунди сервитьора дойде с поръчката.Когато той ми даде сандвича аз му казах:
-Искам да добавя към поръчката си салата Зингер,Пиле Оригинална една царевица и пържени картофи.Никога не бях яла толкова.Но бях много гладна.Сигурно щях да ям 5 часа,но поне щях да се ням.
-Е нещо интересно?-попитах Емили след като сервитьора тръгна и за другата част от поръчката ми.
Тя започна да си яде салатата а аз докато чаках моята започнах да си ям сандвича.
-Хей,искаш ли като се наядем да отидем да се поразходим в мола,и да разгледаме новите дрехи?-казах и и изчаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Kentucky Fried Chicken)   KFC (Kentucky Fried Chicken) Empty

Върнете се в началото Go down
 
KFC (Kentucky Fried Chicken)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус KFC (Kentucky Fried Chicken) Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър KFC (Kentucky Fried Chicken) Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250