The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: -NewYorker- D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
-NewYorker- EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
-NewYorker- EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
-NewYorker- EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
-NewYorker- EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
-NewYorker- Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Елена (1029)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Ребека. (721)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
-NewYorker- I_vote_lcap-NewYorker- I_voting_bar-NewYorker- I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 -NewYorker-

Go down 
+3
Джордж Уайнхаус
Спенсър Уайнхаус
Катерина.
7 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyНед Яну 30, 2011 11:53 am

-NewYorker- New-yorker
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyПет Мар 25, 2011 7:26 pm

Заклевам се, но това ако не е първото момче, което обожаваше да ходи на шопинг.... всъщност Джордж не беше гей, но обожаваше сам да си избира дрехите. А всъщност дрехите, които той си избираше бяха.... без коментар. Раздърпани и ужасни. Но аз въпреки това исках да видя какво ще си избере пак, пък и аз можех да си харесам нещо. Влязохме в Ню Йоркър и аз веднага започнах да разглеждам новите колекции. Веднага видях новата блузка, която беше любимият цвят. Веднага реших да я премеря, но точно в този момент се появи Джордж и я издърпа от ръката ми и промърмори:
- Какъв ужасен вкус!
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyСъб Мар 26, 2011 4:33 pm

Заедно с Джени бяхме излезли навън, но незнайно как ми хрумна, че трябва да намеря начин да я изкарам глупачка, както обичах да правя редовно. Реших да отидем в мола. Имах нужда от нови дънки, пък и нямаше да е лошо да се посмея малко на селския и фкус. Влюзохме в New Yorker. Не обичах да се разхождам по моловете, но това да се присмиваш на Джени беше едно от най-приятните забавления, защото тя винаги се хващаше на всичко. Поразгледах новите колекции и мерих няколко чифта дънки, а след това ми омръзна да се занимавам с глупости и отидох зад Джени, докато тя влюбено се беше загледала в една типично селка зелена блузка. Мигом я дръпнах от ръката й и промърморих:
- Какъв ужасен вкус!
Тя ме погледна и се намуси. Пак тази кучешка муцунка.
- Нали не мислеше да си я вземаш, братовчедке? - Тя ме погледна с недоумение. - Сериозно? Очевидно момичетата, които са израстнали без майки, нямат вкус. Хайде, да вървим!
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyПон Сеп 12, 2011 12:52 pm

За първи път отивах в магазин и то напълно сама. Беше крайно време да подменя ужасните си дрехи в гардероба с нещо ново, но така или иначе не можех да избера нищо. Вече бях вътре с часове, а нищо не ми грабваше окото. Все пак трябваше да си намеря нещо. Тази вечер нагости щеше да ни бъде Дейв и нямаше да е хубаво, ако облека някоя ужасна дреха. Грабнах първата блуза, която ми падна пред погледа. След това поразгледах още веднъж. Взех и тази. След това се запътих към съблекалнята. Главата ме заболя от толкова много избиране. Не разбрах кога се блъснах в стената на съблекалнята. Паднах на земята.
Върнете се в началото Go down
Каталина Петрели
Вампир
Вампир
Каталина Петрели


Female Брой мнения : 14
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyПон Сеп 12, 2011 1:16 pm

Първият ми ден тук започваше много добре.Ново начало,нов град,да се надяваме и,че ще продължи така.Въпреки саковете с дрехи реших да си взема нещо новичко,а това в моят речник означаваше,шопинг от зори до здрач.Тъкмо си бях взела новото БМВ,защото предишното го потроших на едно незаконно състезание.Черният цвят ми беше любим за кола и да е ниска.Направих си прическа , облякох си една къса бяла рокля ,която беше с 2 пласта дантела и без презрамки,като очертаваше бюста ми и беше леко по мен,черни токчета с бяло цвете отпред,обичах да има малко разнообрази,взех една бяла малка чанта и излезнах от нас,с новата си кола,като отпраших с бясна скорост.
Косата ми се вееше и аз леко я разроших.
Спрях пред New Yorker и паркирах и слязох от колата.Влязох в магазина с леки стъпки,а продавачката ме поздрави и аз оставих чантата си на нея.
Започнах да обикалям,докато не чух шум от падане от една от съблекалните.
Аз леко се обърнах и попатах:-Добре ли сте?
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyПон Сеп 12, 2011 1:52 pm

Как изобщо е възможно да съм такава глупачка? Изправих се на крака. Главата ме болеше толкова много.
- Добре съм, благодаря. - Опитах се да се усмихна, но не бях много убедителна. Грабнах двете блузи и погледнах към момичето, което ме беше попитало за състоянието ми. - Коя мислиш, че е по-хубава? Тази розовата или тази оранжевата?
Искаше ми се този шопинг кошмар да свърши колкото се може по-бързо. Защо не извиках Хана да им помогне с избора на дрехи? Щеше да е много по-лесно и със сигурност нямаше да си ударя главата.
Върнете се в началото Go down
Каталина Петрели
Вампир
Вампир
Каталина Петрели


Female Брой мнения : 14
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyПон Сеп 12, 2011 1:59 pm

Момичето излезе от съблекалнята и каза,че е добре.След което ме попита,коя от двете блузи е по хубава.Погледнах ги.
-Розовата е по хубава,но оранжевата ще ти стои по добре,но в друг цвят.-Бях специалист по модата.Само от един поглед можех да и кажа какви обеци,обувки,долнище,дори грим и прическа ще си отиват с тази блуза.
-Между другото,аз съм Каталина.Приятно ми е.-Усмихнах се и поддох ръка.В момента в който си стиснахме ръцете усетих,че е вещица...оо не.Какво пък,може и да не е толкова зла.
-Ако искаш може да обиколим заедно магазина за някоя дрешка,ако разбира се още не си избрала.Не ми се пазарува сама,а знам,че ще си тръгна с пълен багажник торби.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyСря Сеп 14, 2011 8:06 am

Днес ми беше много скучен ден. Още не бях решил какво ще правя и тогава ми хрумна невероятна възможност. Излязох от вкъщи и се замислих къде може да е Спенсър. Последния път когато бях говорил с нея каза, че ще ходи на шопинг терапия. Сигурно както обикновено щеше да си купи толкова много грозни неща. Е, явно имаше нужда от помощ.
Поглеждах във всеки магазин, но я нямаше никъде. Накрая влязох в NewYorker и я забелязах да си говори с някакво момиче. Насочих се към тях и хванах ръката на Спенсър.
- Ще ти я отнема за малко. - Казах на момичето, а след това дръпнах Спенсър встрани. Колко много обичах да си играя с чувствата на хората. - Не мога да пазя това в тайна вечно. Не мога да стоя далеч от теб. Никога не съм предполагал, че ще се влюбя така в някого, но ето, че се случи. Ти си в мислите ми всеки един ден. Обожавам мириса ти, усмивката ти, лицето ти, копринената ти коса. Знаеш ли колко много те обичам?
Спенсър ме гледаше мълчаливо, а аз едвам се сдържах да не се разсмея. Колко забавно беше!
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyСъб Фев 11, 2012 4:26 pm


Глвата още ме наболяваше, но успях да свикна с това. Незнам какво ми беше станало в ресторанта но нямаше да прецакам всичко и да не идем в мола заради мен. Решихме на влезнем в ню йоркър и аз трите веднага се нахвърлихме на хубавите дрехи. Постарах се да не гледам към по-тъпите защото ме привличаха но исках да се представя добре пред приятелките си. Малко се притеснявах за Дженифър понеже от болницата говореше за някаква жена която явно само тя си виждаше. Исках да ми обясни подробно но реших да е някой друг път.
- Приятелки, какво мислите за тази рокля? Да я пробвам ли? Дали ще ми седи добре?
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyСъб Фев 11, 2012 5:19 pm

Решихме да влезнем в Ню Йорк.С Дженифър и Спенсър веднага се втурнахме към готини те дрехи.Честно казано аз имах почти същия вкус за дрехи като на Спесър.За разлика от Дженифър.Тя имаше по- усобен вкус от нашия.Винаги си копуваше дрехите по могата.Спенсър малко се притесняваше за Дженифър защото в болницата тя говореше с жена която ние не виждахме.Докато Спенсър разглеждаше дрехите попадна на една червена рокля.Попита ни какво мислим за роклята и дали ще и стой добре.Преди аз да отговоря Дженифър бързо каза,че ще и стой перфектно.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyСъб Фев 11, 2012 5:31 pm

Докато разглеждах из блузите видях една великолепна с гол гръб.Взех я в рака и отидох да потърся панталони за нея.Видях едни яки дънки,Взех ги и тръгнах кам саблекалнията.Когато излезнах изчаках Спенсър да излез и ги попитах как ми стоят.Те ми отговориха че сам супер но и Спенсър не изглеждаше зле.Ванеса ощте не можеше да избере.Оставаше ми само да си избера подходящи обувки.По едно време на Спенсър започна пок да и става зле.Аз бързо взех лекарството за да не припадне пак.Когато го изпи и стана по-добре.Попитахме я дали изка една чаша вода но тя отказа.Каза ни да продължаваме да избираме.Огледах се и видях едни страхотни червени обувки които да подхождат кам роклята.Попитах Спенсър какво мисли а тя каза че са супер.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyНед Фев 12, 2012 9:10 am

- Тази блуза е много хубава, Дженифър. - казах й и погледнах към блузата с голия гръб която пробваше - Много ти отива! Ще бъдеш супер яка с нея!
След това съблякох роклята си и отидох да помогна на Бела да си избере дрехи понеже имаше подобен на моя вкус. Започнах да разглеждам роклите по закачалките попаднах на една яка.
- Какво ще кажеш за тази, Бела? Харесва ли ти? Ако искаш я пробвай. Мисля, че ще ти седи добре.
-NewYorker- 16482_10
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyНед Фев 12, 2012 9:33 am

Аз погледнах роклята и ми хареса много.После отидах да я пробвам.Излязах от пробната и попитах Спенсър и Дженифър как ми стои.Те казаха,че съм прекрасна и отидах да потърся хубави обувки за роклята.Спенсър ми показа едни прекраси обувки.Те чудесно се връзваха с роклята.Попитах Спенсър дали ще си купи още нещо и тя ми отговори,че и тя търси обувки.Аз се огледах и видях обувки точно за роклята на Спенсър.Реших да и предложа да ги вземе защото имахме почти еднакъв вкус и си помислих,че ще ги харесат.Тя ги видя и каза:
-Обувките са прекрасни Бела.Много ти благодара.
Аз и казах,че няма за какво да ми благодари и двете отидахме при Дженифър да я питаме как са обувките.Тя каза,че са прекрасни.Изведнъж получих съобщение от Марк Смит и казах на Дженифър и Спенсър,че ще излизам и си тръгнах.Минах през касата да си платя дрехите и си тръгнах.Отидах до вкъщи да се оправя и да си облеча новите дрехи.Сложих си грим,отидох до тоалетната и след малк извиках такси да ме вземе от вкъщи и да ме закара.докато чаках таксито си мислих дали момичетата са ми сърдити и се обадих да се им се извиня по телефона.дженифър каза,че няма за какво да и се извинявам а Спенсър каза да не се притеснявам за това и ми благодари за обувките.Когато свърших разговора таксито дойде и аз тригнах.


Последната промяна е направена от Бела Лав Хюит на Нед Фев 26, 2012 5:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyНед Фев 12, 2012 9:58 am

Докато разглеждах роклите Бела и Спенсър дойдоха при мен и ме попитаха:
Как са тези обувки ще подхождат ли на роклята на Спенсър?
-NewYorker- Shoes_iaec1041132
Когато ги видях казах че са супер и че наистина много ще варвят на роклята на Спенсър.Аз все още си търсих подходящите обувки.Докато разглеждах видях едно страхотно черно кожено яке.Сетих се че Бела от много време си търсеше такова.Отидох при нея и и го показъх тя направо полудта все пак от доста време си търсеше такова.Когато погледнах Спенсър видя че иска да ни каже нещо но щях да я попитам после.Дакато гледах Спенсър Бела се промъкна зад мен и ми каза:-виж тези обувки мисля че ще ти подхождат.Аз се стреснах,обърнах се и и казах че ми е изкарала ангелите.Бела ми показа едни обувки,аз ги пробвах и ми стояха добре.Още мислех за жената която видях в болницата и в ресторанта.Но сега не му беше времето да мисля за това.Отидах при Спенсър и я попитах:-хареса ли си нещо?Тя се усмихна и каза че си е харесала,точно в този момент ми звънна телефона.Беше Люк.Покани ме да дойда с него в кащата на Иън.Когато се върнах при Бела и Спенсър им казах че ми вазникна една работа,и ги попитах дали ще ме извинат аз нямаше да се бавя много.Те казаха:
-Да разбирасе отивай ние те чакаме.Аз дведнага тръгнах към колата за да се прибера и да се приготвя.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- EmptyНед Апр 15, 2012 7:05 pm

Както си разглеждах магазините в мола видях любимия ми магазин Ню Йоркер веднага се втурнах към него. Бях нова в града и затова не познавах никого в магазина и бъобще в града. Огледах се гобре и видях една страхотна синя блуза на лилави цветя, пробвах я и ми стоеше горе долу добре, но много ми харесваше и за това побурзах да си я взема. Отидох до касата за да платя блузата .

-NewYorker- Taylor-Swift
Emily
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





-NewYorker- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -NewYorker-   -NewYorker- Empty

Върнете се в началото Go down
 
-NewYorker-
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Shopping centre-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус -NewYorker- Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър -NewYorker- Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250