The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Starbucks coffee D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Starbucks coffee EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Starbucks coffee EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Starbucks coffee EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Starbucks coffee EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Starbucks coffee Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Елена (1029)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Starbucks coffee I_vote_lcapStarbucks coffee I_voting_barStarbucks coffee I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Starbucks coffee

Go down 
+2
Суки Джаксън
Катерина.
6 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Май 17, 2011 5:16 pm

Eдно от най-известните кафенета в града..
Starbucks coffee Starbucks-coffee
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyЧет Дек 22, 2011 5:39 pm

След като се бяхме върнали с и си бях починала и преоблякла се обадих на Виктория тя искаше да излезнем някъде.Питах я дали иска в Сарбьгс кафе защото ми беше наблизо.Тръгнах натам с колата първо спрях да напазарувам.След като тръгнах към кафето минах на червено много бързо за малко да смачкам един човек,но не го.Спрях пред кафето и навън валеше сняг много беше яко.Зимата ми беше любимия сезон.Влезнах в кафето Виктория още я нямаше,седнах на една маса и и се обадих.

Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyЧет Дек 22, 2011 6:35 pm

Стараех се да не обръщам внимание на жълтата преса, която не спираше да коментира сватбата на Пърси и Суки. Некадърните журналисти не преставаха да правят реклама на президента, а нашите отношения с Фред бяха още по-зле. Не, не ме разбирайте погрешно! Не е заради Джак. Нашите отношения бяха в лошо състояние много преди клюките за мен и Джак. Може би покрай сватбата леко се бяхме сближили, но след това.. Беше ми трудно.. много трудно. Не можех да понеса, че отново живея в лъжа. Често ми се искаше да избягам, да се скрия някъде и да изчезна от лицето на Земята. За съжаление това нямаше как да стане..
Отново преглъщах всичко, опитвайки се да продължа напред. Знаех, че така само забавям нещата и в един момент ще се наложи да му разкажа за всичко. По-добре да го направя аз, отколкото да разбере сам.
Крачех замислена по мокрите улици и наблюдавах снега, който се сипеше на големи парцали над главата ми. Замалко щях да подмина кафенето Starbucks, където имах среща със Суки. Бутнах дървената врата и тя леко изскърца. Когато влязох вътре усетих успокояващият аромат на кафе. Огледах се и забелязах Суки на една маса в ъгъла. Насочих се към масата и се настаних срещу Суки.
- Здравей, скъпа! - Поздравих я и изтърсих снега от яката на палтото си.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyПет Дек 23, 2011 4:28 pm

Виктория най-накрая дойде.Седна и си поръчахме.Преди да дойде гледах как подмина кафето замислена.
-Здравей Вики, как си?
-Добре,ти?
-И аз така до преди малко бяхме с Пърси на плажа след това се прибрахме и така.Нещо интересно покрай теб?
Виктория ми изглеждаше много замислена и все едно не ме слушаше какво говоря.
Навън все още валеше сняг, беше се натрупал много и се чудих с тая кола поне как ще се прибера до вкъщи.
Реших да звънна на Пърси да видя какво прави и дали иска нещо да му взема защото не му се излизаше.


Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСъб Дек 24, 2011 4:58 pm


- Нищо интересно. Покрай мен е голяма скука. Обикновено семейство, което не си говори. - Погледнах през прозореца и отново се замислих за Фред. Беше крайно време да му кажа всичко и ако е писано бракът ни да свърши дотук.
След като поръчах кафето си отново погледнах към Суки.
- Имам една идея. Разбрах, че тази вечер ще има коледно парти. Чудех се.. искаш ли да отидем? Напоследък ми се насъбраха доста тежки моменти и си мисля, че ще ни е от полза да се повеселим малко. - Отпих от горещото кафе, което ми бяха сервирали преди минута. - Е?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСъб Дек 24, 2011 8:19 pm

Виктория настояваше да отидем на това party.И аз се съгласих.

-Става,само кажи кога, къде и горе-долу какво да облека?Но защо искаш да се развеждате?Не го ли обичаш?

Виктория явно много обича да се развежда?чудех се дали да я попитам къде изчезна по едно време на сватбата,но реших да не я питам защото ми изглеждаше разстроена.


-Ти иначе с какво мислиш да си на партито?
Върнете се в началото Go down
Даниел Монтгомъри
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Даниел Монтгомъри


Male Брой мнения : 56
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Апр 17, 2012 4:49 pm

Отново в нов град. Чувствах се като пътник, който е обречен да пътува и да се мести цял живот. Е, това не беше чак толкова далеч от истината...
Години наред се бях опитвал да живея спокойно и да не се ровя в миналото си, но това просто не се получаваше. Бях се заклел да не се влюбвам никога повече в живота си, защото от последната си любов страдам и до днес. Историята беше много тъжна, но може би бях успял да го преживея. Трябва да продължа напред, защото съм безсмъртен. Най-вероятно съм бил проклет като бебе да не намеря никога любовта на живота си и вечно да живея сам. Освен това нямам никакво семейство, работа, пари. Всичко, за което съм мечтал...
Чух силен звук и се стреснах. Шофьорът подканваше всички пътници да вземат багажа си и да слязат от влака. Грабнах малкия си куфар и се затичах към изхода. Бях пристигнал в някакъв град на име Мистик Фолс. Името ми звучеше доста мистично и странно. Очаквах, че тук ще намеря някого като себе си...
Хванах такси и слязох в центъра на града. Свалих куфара си и се насочих към едно кафене, в което не бях влизал от години. Точно когато щях да вляза в кафенето някакво момче с колело мина покрай мен и блъсна куфара ми. Той излетя настрани и се разтвори. Някои скъпоценни за мен неща излетяха на
всички страни.
- По дяволите! - измъмрих и се заех да събирам нещата си обратно в куфара, преди някой да разбере, че повечето са откраднати от известни магазини.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Апр 17, 2012 5:30 pm


Толкова много неща се бяха променили в последно време, че аз съвсем бях забравила за хобитата, които имах преди. След раздялата ми с Фред се затворих в себе си и рядко излизах от къщи. Върнах се обратно в имението на майка ми и бях много заинтересована от любовния живот на заварената си сестра Алида. Донякъде ми допадаше факта, че Джордж няколко пъти се беше опитал да се свърже с мен, но без успех, тъй като майка ми все още ми беше ядосана заради раздялата ни с Фред. Аз и не бях очаквала по-различно развитие на нещата. Елизабет Ленър беше най-голямата интересчийка, която някога съм виждала през дългия си живот. Винаги търсеше някаква полза от всичко и беше ужасен егоист. Може би аз не съм точния човек, който трябва да говори това за нея, но това винаги е било самата истина.
Обърнах се назад към имението Ленър. От много време не бях излизала и бях приела мрачния си живот, но изведнъж осъзнах, че аз винаги съм била позитивен човек и не трябва да спирам да бъда.
Погледнах към Starbucks, който се намираше на няколко метра от мен. Може би това беше началото на доброто ми настроение..
Изведнъж някакво момче с колело профуча край мен, а зад гърба ми се чу силен тропот и една бяла перлена огърлица се плъзна в краката ми. Наведох се, за да я взема и се обърнах назад, където видях някакъв мъж, който се опитваше да прибере разпиляните неща по улицата обратно в куфара.
Доближих се до него и му подадох бялата огърлица.
- Това, предполагам, е твое. - казах му и се усмихнах лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Даниел Монтгомъри
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Даниел Монтгомъри


Male Брой мнения : 56
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Апр 17, 2012 5:55 pm

- Да, мое е - отвърнах бързо и протегнах ръка, за да взема огърлицата. Когато пръстите ни се докоснаха усетих някаква странна енергия и бързо отдръпнах ръката си. Прибрах всички неща, които се бяха разпиляли и чак тогава погледнах към жената, която ми бе върнала огърлицата. Чак тогава осъзнах колко красива беше тя. Протегнах отново ръката си към нея, за да се запознаем.
- Аз съм Кейлъб. А ти си? - казах и стиснах ръката й.
Усетих отново същата енергия, но този път реших да не се отдръпвам. Вътрешно усещах смесени чувства. И приятно, и странно усещане. Имах чувството, че се познавам отнякъде с тази красавица, но за съжаление не помнех нищо от миналото си и нямаше как да знам със сигурност.
- Съгласна ли си да ми правиш компания в Starbucks или бързаш за някъде? - попитах я и зачаках с желание да отговори положително.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyНед Апр 22, 2012 10:11 am


Погледнах отново към улицата, по която бях дошла до тук. Бях си обещала да не се отчайвам. Трябваше да започна живота си отначало и може би тази среща с Кейлъб не беше просто съвпадение.
Поклатих одобрително глава и му се усмихнах.
- Не бързам за никъде. - отговорих и срещнах развълнувания му поглед.
Той се изправи на крака, извади дръжката на куфара си и го задърпа към заведението. След това отвори вратата и ме подкани да вляза първа. Доста джентълменско от страна на непознат. В днешни времена малко мъже го правеха.
Доближих се до бара и седнах на един висок стол. След няколко минути Кейлъб се настани до мен и погледна бармана, който развълнувано обясняваше нещо на някакво момче. Усетих погледът на Кейлъб върху себе си и нервно взех една малка чаша с експресо от приготвения поднос. Изпих я на екс и върнах чашата обратно върху подноса.
Кейлъб се подсмихна. Обърнах се към него и му се усмихнах. Вече се чувствах доста по-ободрена и сигурна в това, което правех.
- Е, Кейлъб. Откъде идваш? - попитах го и огледах хората в заведението.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Даниел Монтгомъри
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Даниел Монтгомъри


Male Брой мнения : 56
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyНед Апр 22, 2012 10:35 am

Усещах как бавно тялото ми потръпва при усмивката, тялото й. Опитах се да се средоточа върху нещо друго, за да не си личи колко много я желаех. Нещо ставаше с мен. Не можех да откъсна погледа си от нея дори и за секунда. Погледът й бе толкова дълбок и предизвикателен.
- Не съм сигурен дали точно това е от значение сега. - отговорих без да се замислям на въпроса й. Вече не ме интересуваше какво ще бъде мнението й за мен. Единственото важно нещо за мен беше това, което ще се случи след малко.
Поръчах си едно кафе Latte, за да мога поне за минута да се разсея от пъкления си план, но в момента, в който тя ми каза, че ще дойде след малко потръпнах от удоволствие. Нещата ставаха по-лесно, отколкото аз си мислех.
Веднага след като се насочи към тоалетната, тръгнах след нея. Промъкнах се в женската и я видях облегнала се на стената до огледалата, да пише нещо на телефона си. Без да се замислям отворих вратата и се насочих към нея с бърза скорост. Тя се обърна и се опита да ме блъсне назад, но аз я бях хванал здраво през кръста.
- Стой така и не викай! - казах й заплашително и я притиснах още по-силно към себе си.
Страхотно. Сега беше моя...
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyПет Апр 27, 2012 5:10 pm

Беше ми много скучно вкъщи реших да се обадя на Люк и да го поканя
да пием по кафе.Той се съгласи.Влезнах в банята взех си един душ
преоблякох се и излезнах.
Бях подранила с пет минути.Докато го чаках си поръчах кафе и едно диатично кексче.
След няколко минути и той дойде поздравих го и седнахме.
Попитах го:
-Как си?-и се усмихнах широко.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyНед Апр 29, 2012 7:48 pm

Вкъщи ми беше много скучно. Звъннах на Мат, за да се видим, но той не си вдигна телефона. Предположих, че е много зает покрай бала на основателите, който щеше да се проведе съвсем скоро.
Реших да мина през Старбъкс за да си взема някакво кафе и да се поразходя някъде навън след това.
Когато влязох познато момиче ми махна и видях Алиса. Тя беше седнала на бара и ядеше някакво кексче. Попита ме как съм.
- Добре съм. Стана ми много скучно вкъщи и реших да се поразходя. - казах й и поръчах кафето си. - А ти?
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyПон Апр 30, 2012 3:53 pm

Люк дойде и ми каза,че му било скучно у тях и ме попита как съм,а аз
му отговорих:
-Благодаря,добре съм.На мен също ми беше много скучно
нямаше с кой да изляза и реших сама,добре че и ти дойде поне видях
некой познат и не съм сама.-След това отпих от
кафето си и го попитах:
-Какво правиш имаш ли си приятелка?-И се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyПон Апр 30, 2012 6:32 pm

Леко ми стана неудобно когато ме попита това. Нямах никакво желание да й говоря точно сега за Дженифър, имайки предвид, че преди с Алиса имахме нещо като кратка връзка. А и освен това с Дженифър може би е само флирт или пък не е...
- Какво имаш предвид под приятелка? - попитах я и след това сам си отговорих на въпроса - В момента имам доста добри приятели. Честно казано доста ми липсваше последните няколко месеца. Разбрах, че си заминала от Суки Джаксън. Къде точно беше?
Реших да сменя темата и тя сякаш усети това.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Май 01, 2012 6:36 am

На Люк му стана много неудобно и сеа съжелявам че го попитах..
Той ме попита защо съм си тръгнала от Суки,а аз му отговорих:
-Люк съжелявам за въпроса,който те попитах не трябваше...
Бях отишла в Канада за няколко месеца при една моя
стара приятелка...Исках да си почина малко,защото тук
вече ми беше омръзнало,апък и Суки е с Пърси аз не исках да
им преча.-Отпих една глъдка от кафето си и го попитах:
-Искаш ли да се раазходим по плажа?
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСъб Май 05, 2012 5:54 pm

- Да, разбира се, но преди това... - започнах след дълги размишления. Не знаех дали да го направя и как ще реагира Дженифър след това, но имах чувството, че взимам правилното решение.
- Искам да те питам нещо. Нали нямаш нищо против?
Погледнах към нея. Тя поклати глава притеснено.
Ужас. Не бях добър в приказките. Може би съм я изплашил с тези думи.
- Просто се чудех... дали би искала да дойдеш с мен на бала,
който ще се проведе скоро? - казах на един дъх и си отдъхнах с притеснение какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСъб Май 05, 2012 7:26 pm

Искаше да ме пита нещо обаче се беше притеснил и накрая ме попита дали искам да ида с него на бала и аз му отговорих:
-Да разбира се
.....
Добре че ме покани иначе нямаше да ида сама-когато му го казах
го погледнах право в очите и пак се върна онова чувство,което изпитвах
преди....
Казах му:
-Хайде да тръгва ме към плажа.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСъб Юни 30, 2012 6:59 pm

Два дни след бала реших да се обадя на Мона да се опознаем а и чак сега се бях освободила.
-Мона здравей,аз съм Суки надявам се да ме позна.
-Суки здравей,как си?
Казах на Мона,че съм добре и я попитах дали е свободна да излезем някъде на кафе.
Тя каза,че е свободна.
-Ако искаш ще дойда с колата ми да те взема след 15 минути?
Мона се съгласи.
Аз се облякох и се обадих на Пърси да му кажа,че излизам.
Пътят до къщата на Мона беше дълъг и затова тръгнах по-рано.
...
Когато пристигнах Мона ме чакаше отвън.Чудех се дали не съм закасняла и тя да ме е чакала доста време навън...
Тя се качи в колата и тръгнахме към Старбъгс.
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyНед Юли 01, 2012 6:55 am

Вече е юли месец но времето в Мистик Фолс е студено. Облякох топли дрехи за излизането със Суки и когато чух шум от кола излязох от къщата и Суки спря пред мен за да се кача.
- Здравей. Какво става с теб? Как е Пърси?
Още преди да съм получила отговор, аз побързах да добавя неща които не съм успяла да кажа на онова парти, на което се запознах със Суки.
- С Пърси сте прекрасна двоjка. Съжалявам много че не можах да дойда на сватбата ви през декември но имах разни проблеми в Македония и за съжаление изпуснах сватбата на най добрия си приятел.
Със Суки продължихме разговора си докато стигнахме до Старбъкс. След това и двете слязохме от колата, тя я паркира на едно свободно място и после влязохме в кафето.
- Мирише хубаво. - казвам аз и се усмихвам на Суки.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyНед Юли 01, 2012 9:54 am

-Мда мирише на кафе аз обожавам аромата на топло кафе.-казах на Мона и й се усмихнах.
Влезнахме вътре и седнахме на една свободна маса.
След около две минути сервитъорката дойде.
Аз си поръчах едно топло капучино.
Мона искаше да разгледа менюто,за да пробва нещо ново.Сервитъорката и даде едно меню и Мона започна да го разглежда.
-Ние с Пърси сме добре ти как си?-попитах Мона
Тя каза,че е добре.
-Мона разкажи ми нещо за себе си.А след това и аз мога да ти разкажа ако искаш.
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyВто Юли 03, 2012 5:33 pm

Беше много странно че избощо ме пита нещо за мен, но тя имаше пълно право да знае повече за моя живот. Все пак аз просто се натресох в техния живот и това не беше много добро начало.
- Мислех никога да не се връщам в Мистик Фолс, но по стечение и течение на обстоятелствата се върнах. Приятелят ми Пърси ми липсваше много. Той дори ме беше поканил на вашата сватба през декември, но аз не бях в отлично здраве и не можах да дойда. Съжелявам за това. Виждам че Пърси си намерил много красива съпруга. Говори ли сте за деца?
Когато попитах това, Суки погледна към кафето си и не каза нищо.
- Съжелявам че засегнах темата. Ти не искаш ли деца?
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСря Юли 04, 2012 8:44 am

-Ами искам просто с Пърси не сме обсъждали тази тема.-след като казах това започнах да си мисля много неща.
Сервитъорката донесе питиетата ни.
Аз отпих от горещото капучино,което ми беше любимото в Старбъгс.
Честно казано Мона ми допадна беше добра а и беше една от най-добрите приятелки на Пърси.
-Мона искаш ли след като си изпием питиетата да отидем на шопинг?-попитах Мона и й се усмихнах.
Тя помисли малко и отпи от своето капучино.
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyСря Юли 04, 2012 6:26 pm

- Разбирам. Извинявай отново че засегнах тема. Между другото аз много искам да имам деца, но за съжаление още не съм открила мъжа на живота си.
Когато казах това Суки се засмя и отпи от капучиното си. След като бях почти приключила с моето, извадих пари от чантата си и ги оставих на масата за да платя кафетата.
- Е, отиваме ли на шопинг, Суки? Кой е любимият ти магазин в мола? Ако знаеш колко много неща са се случвали в този мол! Последния път замалко да ме хванат в кражба. Преди бях типична откачалка.
И двете се засмяхме и станахме от масата.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee EmptyЧет Юли 05, 2012 5:56 am

Помолих Мона да си прибере парите защото исках аз да я почерпя.
Малко се поскарахме кой ще черпи и накрая аз я почерпих.
Станахме от масата и докато вървяхме към колата Мона започна да ми разказва какво се е случвало в мола.
-Сигурно е било много забавно.-казах на Мона и се усмихнах.
Качихме се в колата и тръгнахме към мола.
-Ами на мен любимия магазин ми е Луис Вютон.-казах на Мона
След това я попитах кой е нейния любим магазин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Starbucks coffee Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Starbucks coffee Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250