The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Герои на демони - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Герои на демони - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Герои на демони - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Герои на демони - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Герои на демони - Page 2 I_vote_lcapГерои на демони - Page 2 I_voting_barГерои на демони - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Герои на демони

Go down 
+15
Беатрис Карей
Хенрик.
Lydia ♥
Jackson Whittemore
Клаус
Сейдж Дъглас
Алекзандър Фийдс
Суки Джаксън
Алида Ленър
Селби
Клеър Клавиер.
Елена
Хейли Нортман
Илайджа.
Катерина.
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyСъб Яну 29, 2011 8:02 pm

First topic message reminder :

1. Име:

2. Прякор:

3. Години:

4. Семейство ( поне един от родителите трябва да е демон):

5. Външен вид:

6. Характер:

7. История:

8. Допълнително: (не е задължително)

9. Снимка:


Последната промяна е направена от Виктория на Сря Юли 13, 2011 7:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Беатрис Карей
Демон
Демон
Беатрис Карей


Female Брой мнения : 139
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Май 13, 2013 6:41 pm

1. Име : Беатрис Карей

2. Прякор : Нямам

3. Години : Родена съм през 1673 година , изглеждам на 23 .

4. Семейство : Майка ми беше демон , а баща ми смъртен .

5. Външен вид : Имам гъста кафява коса , кафяви очи , прогарящи душата на всеки дръзнал да се вгледа в тях . Винаги нося пръстен с обсидиан , подарен ми през 1903 година от един от малкото същества , на които съм държала .
Дрехите , които нося са най-често черни дрехи окичени със сребърни или метални аксесоари , рокли в тъмни нюанси и кубинки или токчета , в зависимост дали съм с рокля .

6. Характер : Поради обстоятелствата и същността ми съм крайно жестока и безскрупулна , но въпреки това вероято наследено от баща ми съм способна и на нежни чувства , макар и рядко .
Веднъж решила , че нещо е важно за мен с помощта на всевъзможни демонски сили ще го постигна .

7. История : Ето ме и мен Беатрис Карей , един демон чиято история започва през 1573 година в Германия в баварското селце Kleinkotz майка ми също бе демон , а баща ми бе простосмъртен син на свещеник . За жалост баща ми не бе наясно с тази подробност и едва след моето раждане разбра истинската същност на майка ми . Последиците бяха унищожителни , дядо ми изпълни своя свещенически дълг и без угризения заби кама потопена в прах от дълговековно дърво в сърцето на баща ми , а майка ми се измъкна и повече никой не я видя . Безсъмненно щеше да постъпи така и с мен , но благодарение на някой не толкова тесногръд християнин , решил че убийството на бебе по религиозни причини е лудост бях спасена . 432 години след моето рождение попаднах в Мистик Фолс докато търсех забавление и реших да остана ...

8. Снимка: Герои на демони - Page 2 352009-fifty-shades-of-grey-movie-casting


Последната промяна е направена от Беатрис Карей на Пет Май 17, 2013 3:45 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Май 13, 2013 6:52 pm

Одобрена си, добре дошла! Hug you!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Май 16, 2013 6:20 pm

1. Име: Миранда Салватор

2. Прякор: Нямам
3. Години: 22

4. Семейство ( поне един от родителите трябва да е демон): Майка ми беше демон,баща ми обикновен човек.

5. Външен вид: Имам дълга тъмнокестенява коса с ярко зелени очи.Стилът ми на обличане е семпъл ,предпочитам рокли в тъмни нюанси.От малка нося колие подарено от баба ми,то все още е неразделна част от мен.

6. Характер: Доста избухлива на моменти,дръзка,смела и коварна.Готова на всичко за да получи желаното.И все пак имам нежни черти,но не ги показвам на всеки.Трудно се доверявам на някого.

7. История: Родена 1654 година в Париж.Вече повече от 200 год. аз бягам и  се крия.Демонските ми корени от майка ми се появиха в ранна детска възраст и трябваше да се махна от дома.Сключих сделка с грешния ангел и сега плащам за това дълго време.Смених много квартири и градове.Докато един ден не стигнах го малкия град Мистик Фолс.Нещо тук ми вдъхва сигурност и спокойствие.И този път мисля да се застоя..

8. Допълнително: (не е задължително)
--
9. Снимка:

Герои на демони - Page 2 Tumblr_lwvz9mjB0l1qlhptuo1_500


Последната промяна е направена от Миранда Салватор на Пон Юли 22, 2013 1:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyЧет Май 16, 2013 6:24 pm

Одобрена, добре дошла! Здрасти!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Christopher.†
Демон
Демон
Christopher.†


Male Брой мнения : 16

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 3:36 pm

Кристофър Бейл, 23 години\580
лик Max Irons
Външен вид*: На пръв поглед е най-обикновено момче, но съвсем не е толкова обикновен.
Има хубаво, поддържано тяло, а факта, че е демон и то стар демон го прави много силен и опасен. Той е чаровен и забавен, знае как да привлече женското внимание и да го задържи върху себе си. Висок, строен с пленителен поглед и магнетично обаяние, с вкус за мода, стил и най-вече за жени, той може да има която си поиска и често се възползва от тази своя способност.

Характер*: Истински майстор на преструването, има си огромна колекция от емоционални маски. Може без проблем да прикрива емоциите си и го прави почти винаги, малко са хората пред които е разкривал истинската си същност и често е оставал наранен и разочарован от тях. За повечето простосмъртни, а и за свръхестествените същества, той е чудовище. Чаровен, често мил и грижовен, но твърде нетърпелив. Бързо избухва и когато това се случи не може да се контролира, никой не може да го контролира. Понякога може да бъде твърде груб и агресивен, да взима насила това което иска, но в следващия момент може да се превърне в напълно различна личност, в най-обикновено на пръв поглед, чаровно и всеотдайно момче. Именно в това се крие и част от силата му, враговете му не знаят какво се върти в главата му и какво да очакват във всеки един момент.

История*: Роден в едно от най-заможните семейства, в малко Английско градче, Кристофър, имал всичко за което можело да мечтае едно момче по онова време. Родителите му са държели на възпитанието и добрите маниери. Бил послушен, спазвал стриктно нарежданията на родителите си и никога не влизал в конфликти, докато не навършил 23 и не се влюбил за пръв път истински. Неговата възлюбена обаче не споделяла чувствата му. За пръв път в живота на Кристофър се появило нещо, което не може да притежава и това била причината той да се промени. Непрестанно мислел за момичето, обземали го чувства на гняв и отчаяние, бил готов на всичко само за да я има. Дълго я следял, опитвайки се да се сближи с нея да и обясни, какво изпитва, но скоро разбира, че тя е влюбена в друг и за пръв път усетил, какво е да ти разбият сърцето. Воден от гнева си, той убива съперника си и след това се самоубива. Заради тази последна година от живота си и злините, които е направил, попада в Ада, където прекарва стотици години, подложен на всевъзможни, пречупващи и най-силния дух, мъчения. Годините в Ада го променят напълно, той губи почти всякакви човешки чувства, става също толкова зъл и безскрупулен като мъчителите си и заради тази своя промяна получава предложение на което не може да откаже, а именно да се върне на земята като демон.
Герои на демони - Page 2 Tumblr_mlbkxmSeiz1s5feogo1_500
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 4:20 pm

Одобрен си, добре дошъл! Здрасти!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
allison D.
Мъгъл
Мъгъл
allison D.


Female Брой мнения : 1
Местожителство : Париж , Франзия

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 12:34 pm

име: Алисън Даркблум
години: 16
външен вид: Аз съм едно на пръв поглед обикновенно дете с сиво-бяла коса , спукаща се някъде до кръста й . Очите ми са големи и красиви , а лилавият цвят брести в някъкво усобено синьо. Обичам да нося черни дрехи и за това в гардероба ми преобладават тези цветове, но най често обличам бялата си риза , един черен вталяващ елек и черна , къса плисирана пола. Обикновенно нося и любимите ми черни ботуши . Те са готически високи и много сладки . Доста хора са ми казвали , че съм готина , но по някакъв странен начин. И да за малко да забравя имам и татуировка на пентаграм на дясната си ръка . Тя ппосто един ден се появи на дланта ми .
характер: Аз съм много мила и добронамерена , въпреки че по някога мога да съм груба и злонамерена ,освен ако не се тръшна в леглото. Ито през повечето време , когато съм груба де , явно съм си пиинала повече , за да притъпя гадните болки , които получавам от време на време иначе не пия . Обичам да съм мила с хората, на които държа и видимо да показвам, когато мразя някой. Понякога си правя шеги , които в повечето случаи не се разбират от хората. Но мога да бъда и доста чувствителна и стеснителна по някога.
история: Ами общо взето не е много весела. Когато бях на 4 ме отвлякоха от семеиството ми или по-точно от брат ми , който забаламосваше момичетата с нежните си приказки вместо да ме гледа. Онези , които ме отвлякоха искаха да се възполват от дарбата ми , която не знаех ,че имам в началото. Онези хора ме държаха затворена в едно мазе и при всеки опит да избягам те успяваха да ме хнанат и да ме върнат обпатно , а след това за наказание , че съм се опитала да избагам ме пребиваха. Връзваха ме дори и още по-стегнато от преди. Най-накрая след доста години на опити успях да им се изплъзна. И бях сама ,както винаги съм била или по-точно съм се чувствала така. Един мъж ме намери да се скитам сама на улицата. Тогава бях на 10-11 годинки. Той бе по-добър ,но за жалост намеренията му бяха същите ,веднага щом разбра за дарбата ми...
семейство : Драгонт Даркблум
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 7:01 pm

Историята е незавършена. Оправи я и ми пиши ЛС да те одобря. Happy
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
N.i.M.
Демон
Демон
N.i.M.


Male Брой мнения : 4
Местожителство : HELL

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:03 pm

NIGHTDAMN-KALEO IL MANNOR
DEMON - The Thirt Horsemen of the Apocalypse
HUNGER

Герои на демони - Page 2 Stevenstrait4
Наричан още: Глад; Калео; или просто N.i.M.
Години: Unknowen / Изглежда на 23
Дарба: Въздейства върху хората, усилвайки вътрешните им копнежи и желания, правейки ги ненаситни.
Лик: Steven Strait
Външен Вид: N.i.M. притежава перфектни обноски, които често пази само за наистина официални случаи. С изрядно облекло (е не винаги). На външен вид, както се предполага, Калео не се отличава особено от другите момчета - тъмнокос, светлолик младеж на почти двадесет и три години, с проницателен поглед и интелигентно изражение. Той е сравнително висок, около 1.88 м и притежава тяло с перфектен релеф, за което би мечтал всеки модел на бельо на Келвин Клайн.
Характер: Богат, красив, похотлив антагонист. Личния му списък с по-финните неща от живота е кратък - секс, алкохол и мъчения. Презиран е от всички, заради прямото му отношение и често грубото му държание към околните. Вида му кара N.i.M да се сдобие с голяма доза самочувствие (което почти винаги е подплътено). Той е истински бохем, който обича да опитва от всяко едно екзотично блюдо, което животът може да му поднесе. От време на време е доста ексцентричен. Въпреки високомерното си държание и студената си същност, той е добър събеседник. В обществото на егоисти и използвачи пълните му джобове и власт заличават всичките му недостатъци и той е непрекъснато център на внимание, особено на женското такова. Сред любимите му дейности са ездата, плуването, четенето, играта на билярд и дните прекарани в компанията на някоя специялна жена. Въпреки всеобщото мнение, че той е чисто и просто злодея в тази игра, той имам доста романтична и ранима душа, която все още не смее да покаже пред единственото същество, което заслужава.
История: Сведенията за древни гадини като него винаги са били противоречиви. Едни казват това, други онова. Някой нямат нищо общо с действителността, а други я доближават прекалено много.
Zoharistic Kabbalah "There were four succubi who mated with Archangel Samael. They were The Four Original Queens Of The Demons - Lilith, Agrat Bat Mahlat, Naamah, and Eisheth Zenunim. The Four Angels Of Sacred Prostitution."
Samael is a figure who is accuser, seducer and destroyer, and has been regarded as both good and evil. He is considered in legend a member of the heavenly host (with often grim and destructive duties), in the New Testament named Satan and the chief of the evil spirits. One of Samael's greatest roles in Jewish lore is that of the angel of death. He remains one of the Lord's servants even though he appears to want men to do evil. As a good angel, Samael resides in the seventh heaven, although he is declared to be the chief angel of the fifth heaven.
Добре де, ако не сте хванали още, нашия Конник си има двама много известни родители. Майка му е Лилит, а баща му е самият Самаел. Другите три Демонични кралици са майки на останалите три Конници на Апокалипсиса. Това е и причината Четирите Конници да са по предани на онзи там долу, а не на онзи там горе, просто защото са деца на самия Сатана. Няма да пропусна и да ви спомена, че в демоничните родословни дървета има по-голямо пренясяне и копиране на дарби, от колкото в небесното такова.
Допълнително:
* Обича езда, играта на билярд и плуване;
* Редом до екипа на футболния отбор и плувките, в чантата му често можете да намерите и някоя книга от кръжока по литература;
* Има слабост към ангелския контингент. Това е и причината най-добрата му приятелка да е ангел. Е какви точно са взаимоотношенията им само те си знаят;
* Предвижва се основно със своя Cadillac Ciel.
Герои на демони - Page 2 Cadillac-Ciel-4-door-Convertable+%25282%2529
* Има три демонични кучета, които го следват непрекъснато.
          - черен кане корсо на име Фобос (от старогръцки φόβος, страх)
Герои на демони - Page 2 MysticCaneCorsoKnight1
          - грациозен черен доберман на име Деймос (от старогръцки Δείμος, ужас)
Герои на демони - Page 2 220px-Dobermann_Black_and_Tan_%22Vito%22
          - сиво-бялото бебче американски стафордшир териер на име Катара (от старогръцки κατάρα, проклятие)
Герои на демони - Page 2 3943210-american-staffordshire-terrier-puppy-3-months-in-front-of-a-white-background
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net/t12p33-topic#19913
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:15 pm

Одобрен си, добре дошъл! happy 
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на демони - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на демони   Герои на демони - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на демони
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Герои на магьосниците
» Герои на вампирите
» Герои на ангели
» Герои на хората
» Герои на върколаците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Всичко тепърва започва.. :: Герои~-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Герои на демони - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Герои на демони - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250